Топ 7 книг для изучения польского языка

1
4002

Следующая подборка лучших книг для изучения польского языка. Эти учебники для самообучения. Каждая книга разрабатывает у вас определённые языковые навыки. Подборка подойдёт для тех, кто только начинает изучение польского языка с нуля, а так же для тех кто хочет отточить польский язык до совершенства!

1Korepetycji z języka polskiego

Nowa seria repetytoriów dla licealistów «OLDSCHOOL — stara dobra szkoła» to skuteczna nauka tego, czego naprawdę potrzebujesz. Weź to na rozum! My w Ciebie wierzymy!Seria została przygotowana przez doświadczonych korepetytorów i metodyków, a konsultowana z nauczycielami i samymi maturzystami. Repetytorium przeznaczone jest dla wszystkich uczniów szkół średnich, którzy potrzebują powtórki z języka polskiego, a zarazem chcą poznać wszystkie zagadnienia przydatne na maturze. Może też być świetną pomocą dla nauczycieli i korepetytorów.

Скачать Korepetycji z języka polskiego

2Bialobrzeska joanna od a do z

Podręcznik porusza różnorodne tematy zaprezentowane w atrakcyjny sposób. Na marginesach kart, obok wprowadzanych nowych liter (pisanych i drukowanych), znajdują się sylaby oraz wyrazy występujące w tekście z wyróżnionymi sylabami. W centralnych miejscach na stronach oprócz zdjęć znajdują się teksty do czytania.

 Скачать Bialobrzeska joanna od a do z

3Ilustrowany słownik frazeologiczny

Związki frazeologiczne to najbardziej fascynujące i czasem zaskakujące połączenia słów w naszym języku. Nie rządzą się żadnymi prawami i regułami, czasem śmieszne, czasami nielogiczne, niosą ze sobą różne znaczenia. Znajomość ich oraz wiedza o poprawnym zastosowaniu sprawia uczniom wiele kłopotów…

Скачать Ilustrowany słownik frazeologiczny

4Мочалова. Польский с нуля

Учебник «Польский с нуля» предназначен для начинающих и может использоваться как на начальном этапе глубокого и основательного изучения языка, так и в целях овладения элементарными навыками чтения, письма и ведения беседы в максимально сжатые сроки

Скачать Польский с нуля

5Ilustrowany słownik przysłów

Ilustrowany słownik przysłów zawiera najciekawsze i najważniejsze przysłowia, z jakimi można spotkać się w życiu codziennym, jak i w książkach, podręcznikach. Słownik powstał przede wszystkim z myślą o uczniach szkoły podstawowej, ale przyda się wszystkim dzieciom, a nawet dorosłym! Hasła — przysłowia wyjaśnione są w przystępny sposób, do tego każde z nich zawiera opowiastkę, historyjkę ilustrującą dane przysłowie. Scenki te aż skrzą się od humoru! Sprawia to, że słownik czyta się jak książkę, wprost nie można się od niej oderwać. Piękne i zabawne ilustracje uprzyjemniają lekturę.

Скачать Ilustrowany słownik przysłów

6Gramatyka co z głowy nie umyka

W tej książce znajdziecie: kompletny kurs gramatyki języka polskiego napisany przystępnie dla ucznia, wiele znakomitych technik ułatwiających zapamiętywanie materiału (zob. «grube kreski»), szereg ciekawostek dotyczących języka (zob. «kwiatki»), niekonwencjonalne zadania i zagadki językowe (zob. «znaki zapytania»), indeks pozwalający na szybkie znalezienie odpowiedniego materiału.

Скачать Gramatyka co z głowy nie umyka

7Практическая грамматика польского языка

Описание: Грамматика, разработанная для русскоговорящих студентов от A0 до B1.

Скачать Практическая грамматика польского языка

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ


*